Chytré a bezpečné řešení v jednom

Náš tým složený z lidí z oblastí BOZP a IT, kteří testování zaměstnanců reálně organizují, postavil v relativně krátké době tuto aplikaci pro vás se snahou ulehčit vám v této nelehké době. Aplikaci jsme navrhovali tak, aby vyhovovala všem zúčastněným stranám v první řadě jednoduchostí a svou bezpečností.

Čisté a jednoduché prostředí

Hlavní sekce aplikace, kde se zaměstnanci objednávají na testování byla navržena přehledně tak, aby se i méně počítačově gramotní lidé byli schopni objednat na testy v čase, který jim vyhovuje a umožňují provozní podmínky. Také je možné umístit aplikaci na doménu vaší společnosti, což zvýší její důvěryhodnost. Máme také vychytaný systém pro distribuci informací ohledně testování, který vám pomůžeme implementovat dle provozních potřeb.
prohlédnout naživo

Prostředí pro testovací místo

Na testovacím místě většinou bývá chaos. Zaměstnanci nechodí na čas, případně přicházejí neobjednáni, člověk provádějící evidenci testovaných má zmatek v tabulkovém editoru a tak dále... Proto jsme vytvořili speciální sekci pro testovací místo a neustále ji rozvíjíme dle zkušeností.
prohlédnout naživo

Notifikace v reálném čase

Naše aplikace umožňuje jednak posílat emailem či SMS potvrzení o registraci, které funguje jako skvělá připomínka, a také ihned po vyhodnocení testu lze poslat zprávu o jeho výsledku zaměstnanci, případně zaměstnavateli.

Data v bezpečí

Pokud z jakéhokoli důvodu nebudete chtít ukládat data u nás v cloudu, umožňujeme buď hybridní hostovací model, kdy aplikace běží u nás ale data leží u vás, anebo lze aplikaci umístit kompletně on-premise.
domluvit konzultaci

Preferujete ukázku či konzultaci osobně*?

Nestačí vám online zkušební verze nebo byste rádi probrali do detailu bezpečnost, či možnost úprav na míru s našimi konzultanty? Pak jsme tu pro vás. Zanechte nám vzkaz a jakmile to bude možné se vám ozveme.
(* samozřejmě online :) )
naplánovat ukázku

Neztrácejte testováním na COVID-19 více času než je nutné. Naše aplikace vám pomůže maximalizovat efektivitu testování a zkrátit dobu, po kterou je zaměstnanec neproduktivní na nezbytné minimum.