Ceník

Kolik vás naše aplikace bude stát? Věříme, že v této době mají všichni plné ruce práce. Jednak je aplikace navržena tak, aby testování ulehčila pokud možno všem, ale také máme jednoduchý cenový model. Pokud cenu níže rozpočítáte, vyjde mezi 2 a 8 Kč za osobu.
Odeslat poptávku

0 - 1500 zaměstnanců

6.600 Kč
měsíčně

1501 - 3500 zaměstnanců

9.990 Kč
měsíčně

3501 - 7000 zaměstnanců

22.900 Kč
měsíčně

7000+ zaměstnanců

na dotaz
měsíčně

Často kladené otázky

Co všechno je v ceně?

Ve stručnosti: vše kromě rozšířených SMSek a náročnějších úprav na zakázku.

Snažili jsme se vymyslet jednoduchý cenový model. Bez překvapení. Nezáleží na tom, zda využijete možnost nechat si data u nás nebo je budete chtít mít u sebe, stejně tak je možné využít vaše e-mailové servery a SMS bránu nebo naše. Pravidelně aplikaci vylepšujeme podle shromážděných podnětů. Emailové notifikace jsou, pochopitelně, kompletně bezplatné, SMS notifikace jsou v ceně pouze pro potvrzení termínu a pak v případě upozornění na pozitivní test. Pokud byste chtěli využít rozšířených možností notifikací, neváhejte se zeptat.

Co když část zaměstnanců není třeba testovat?

Pokud máte zaměstnance dlouhodobě na home office, nevyžaduje se u nich pravidelné absolvování testů. Za ně samozřejmě nemusíte platit. Pokud čirou náhodou přesáhnete limity daného tarifu, ať již výše či níže, hlavu vám také neutrhneme, službu nezastavíme ale jen vás zkontaktujeme a dohodneme se na dalším postupu (u přeplatků poměrně snížíme následující fakturovanou částku).

Co když zjistím, že mi aplikace nevyhovuje?

Bez problému! Předně doporučujeme si aplikaci prohlédnout. K dispozici je online demo. Pokud se během tří dnů od prvního testovacího dne rozhodnete, že nechcete pokračovat, vrátíme vám kompletně celou částku, kdykoli jindy pak poměrnou část z měsíční fakturované částky.

Jsem vzdělávací instituce, neziskovka, zdravotnické zařízení, součást záchranných složek apod.

Pak se nám neváhejte ozvat a domluvíme podmínky individuálně. Děkujeme, že pomáháte!

Chcete mít aplikaci u sebe a plně pod svou kontrolou?

Naše řešení je plně open-source. Stáhněte si zdrojový kód a již je plně váš. Naložte s ním jak uznáte za vhodné!
STÁHNOUT ZDROJOVÝ KÓD

Neztrácejte testováním na COVID-19 více času než je nutné. Naše aplikace vám pomůže maximalizovat efektivitu testování a zkrátit dobu, po kterou je zaměstnanec neproduktivní na nezbytné minimum.

homeapartmentstorebriefcase